ЖІНКАМ

 

Вишиванка - це особливий одяг, який покликаний радувати око, нагадувати, якого ти роду. Вишиванку повинна мати кожна людина, тому наша компанія пропонує вишиті вироби для жінок і для чоловіків. Тут кожен може підібрати ту модель, яка буде йому підходити для щоденного використання або ж на певні свята.

 

Переваги жіночої вишиванки

Жіноча вишиванка здатна змінити на краще будь-яку дівчину, проте важливу роль відіграє якого вона кольору. Яку модель вибрати, кожен вирішує сам, традиційні шви для вишивання: хрестик, гладь іноді півхрестик. Найпопулярнішими кольорами є червоний і чорний, тому що саме червоний відтінок символізує любов, захист, блакитний колір вишивки - символ душі, неба. Сорочка з вишивкою здатна захистити від злих сил, тому вона може стати відмінним подарунком для близької людини.

Наша компанія пропонує унікальні вишиванки, які мають незвичайний дизайн, і можуть доповнити образ жінки в будь-який день. У розділі вишиванок для жінок ви можете знайти Art Collection, бестселери, тобто вибрати той варіант, який найбільш актуальний. Вишиванки пропонуються в різних кольорах, вони можуть червоними, блакитними, жовтими, але найбільш актуальні білий і кремовий відтінок виробів з вишивкою різних тонів. Вишивка може бути ніжною, ледве відрізнятися по тону від самого виробу.

 

Особливості вибору вишиванки

Найчастіше вишиванки пропонуються вільного силуету, а ось сама вишиванка має різні забарвлення і назви, деякі вишиванки пропонуються з візерунком Добросвіт, деякі з візерунком Петриківка, можна знайти теракотово-зелений орнамент, можна знайти більш яскраві варіанти. Такі моделі, а також вишиванка Дерево роду цікаві своїм незвичайним орнаментом. Оригінальною є модель Ажур. Така вишиванка виглядає ошатно, але в той же час підходить для щоденного використання.

Всі вишиванки відрізняються високою якістю, пропонуються у вільному крої і підходять на різні розміри. Найчастіше це типові розміри, кожен може підібрати актуальний для себе варіант, класичний чи вільний. Вишиванка відмінно підійде жінкам більших розмірів, такі вишиванки підкреслюють округлість плечей, роблять груди пишніше, тому що спочатку вона була призначена не для того, щоб приховати, а для того, щоб показувати і підкреслювати пишність фігури.